menusearch
afrazlaser.ir

ساخت باکس و جعبه گل

جمعه پنجم اردیبهشت ۹۹
(0)
(0)
ساخت باکس و جعبه گل
ساخت باکس و جعبه گل و ...
 
باکس چیست؟
باکس به جعبه ای گفته می‌شود که دربرگیرنده ی اشیا مختلفی برای جلوگیری از شکنندگی و محافظت در برابر عوامل خارجی است. باکس از متریالهای مختلفی مثل چوب، پلکسی، مولتی استایل، فوم برد و مقوا تولید می‌شود که هر کدام با توجه به وزن شی مورد نظر، زیبایی، کاربرد، برای کسب و کارهای مورد نظر، استفاده می‌شود. باکس ها در گل فروشی ها به منظور نگهداری گل ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. جواهر فروشی ها برای نگهداری و بسته بندی جواهرات از باکس استفاده می‌کنند. گاهی باکس ها را به منظور نگهداشتن شی مورد نظر برای دیده شدن و محافظت استفاده می‌کنند مثل باکس هایی که در موزه ها برای نگهداری اشیا عتیقه استفاده می‌کنند.ساخت باکس با برش لیزری به عنوان روشی کارآمد و کم هزینه، بخش مهمی از صنعت تولید را به خود اختصاص داده است.
انواع باکس
  • باکس ساده گل
باکس ساده باکس بدون لولا یا درب قابل بازو بسته شدن است. این باکس ها می‌توانند به عنوان باکس شیشه ای شفاف برای پوشش ماکت معماری استفاده شوند باکس های ساده در گل فروشی برای نگهداری رز های جاودان یا باکس گل های طبیعی و مصنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این باکس ها را می‌توان از تخته سه لا، ام دی اف، پلکسی، مقوا، تولید کرد.
باکس گلباکس گل
  • باکس گل درب دار ساده
این نوع باکس ها از دو قسمت پایه و درب باکس تشکیل می‌شوند که درب باکس بر روی پایه باکس فیکس می‌شود این باکس ها در گلفروشی و جعبه جواهرات کاربرد گسترده ای دارد. از متریال چوبو پلکسی بیشتر برای ساخت این نوع باکس استفاده می‌شود.
باکس گلساخت باکس درب دار
  • باکس لوازم کشویی
در این نوع باکس از ریل در داخل باکس استفاده می‌شود که این ریل، مکانیزم را برای حرکت کشویی سقف فراهم می‌کند از این نوع باکس برای گلفروشی ها، جعبه های جواهر و نگهداری لوازم و اشیا مورد نظر، استفاده می‌کنند. در طراحی این باکس دقت در حساب کردن ضخامت دقیق متریال بسیار مهم است.
باکس کشویی باکس کشویی
  • باکس ام دی اف لولایی
در این نوع باکس از درب کام و زبانه دار برای چفت شدن داخل دیواره های کناری استفاده می‌شود که این مکانیزم این امکان را برای باز شدن به صورت لولایی را به ما می‌دهد.این باکس کاربرد بسیاری در تولید جعبه جواهر و جعبه هدیه یا جعبه کادو دارد. تخته سه لا و ام دی اف متریال بسیار مناسبی برای ساخت باکس لولایی می‌باشند.
باکس لولاییباکس لولایی
  • باکس جواهر چفت دار
برای طراحی این نوع باکس ها از حفره هایی استفاده می‌شود که بتوانند چفت و بست را برای مکانیزم باز و بسته شدن درب، فراهم کنند. این نوع باکس از از دو قسمت باکس کوچک و بزرگ تشکیل می‌شوند که بر روی هم سوار می‌شوند. از این نوع باکس برای هدایای کادویی، نگهداری گلها، جعبه نگهداری جواهرات، استفاده می‌شود.
باکس چفت دارباکس چفت دار
  • باکس جای فلش کتابی
این نوع باکس ها با انعطاف پذیری متریال برای بازو بسته شدن تولید می‌شوند. انعطاف پذیری باکس ها با استفاده از خلل و فرج منظم، ایجاد می‌شود. این باکس ها به عنوان جعبه های هدیه یا جعبه برای کارت دعوت مراسم هایی همچون عروسی، استفاده می‌شوند.
ساخت باکس هدیهساخت باکس هدیهساخت باکس چفت و بست دار
ساخت باکس ولنتاین
معمولا با رسیدن به انتهای ماه بهمن، چیزی که بسیار کاربرد زیادی پیدا می‌کند هدیه دادن و گرفتن زوجها به یکدیگر است این هدیه داخل باکسهایی قرار می‌گیرد که می‌تواند توسط برش لیزری ساخته شود.باکسهای تولیدی افراز، با متریالهایی مانند ام دی اف، تخته سه لا، مقوا کرجی، مقوا متالایز، مقوا کرافت، ساخته می‌شود .شما می‌توانید برای سفارش باکس های ولنتاین در ابعاد متفاوت، با شماره تلفن های موحود در سایت تماس حاصل نمایید.این باکسها به قیمت تک تیراژ عرضه می‌گردد.
شما میتوانید عکس مربوط به خود یا نام افراد را به راحتی برای حکاکی روی جعبه سفارش دهید و برای این کار عکس را از طریق واتس آپ، ارسال نمایید.
باکس چوبی ولنتاینباکس مقوایی ولنتاینجعبه چوبی ولنتاین
ساخت باکس گل
باکس های گل برای هدیه دادن در روزهای خاص مثل روز مادر، روز پدر، روز ولنتاین، یا مناسبتهای تولد، عروسی، خواستگاری، استفاده می‌شوند، این باکسها با استفاده از پلسی گلس شفاف یا ام دی اف روکشدار و همچنین ترکیبی از هر دو به کار می‌روند، برای سفارش باکس شما می‌توانید متن مورد نظر را با هر فونتی که دتمایل دارید انتخاب کنید تا با استفاده از فرایند  حکاکی برش لیزری بر روی باکس حکاکی شوند، این باکسها به صورت تک و یا تیراژ با قیمتهای مناسب عرضه می‌گردد.
برخی از این باکس ها به صورت ساده با ام دی اف خام تولید می‌شوند که می‌توانید با استفاده از روکش های متنوع بر روی آنها استفاده شوند.
برای سفارش باکس گل می‌توانید به واتس آپ سفارشتان را ارسال نمایید.
باکس گل پلکسیجعبه گل با پلکسی گلسسفارش باکس گل پلکسی و ام دی اف
طراحی باکس گل
برای طراحی باکس گل باید ابتدا باید تعداد گلها، نوع گل انتخابی و نحوه باز و بسته شدن باکس گل مورد توجه قرار گیرد. باکس های گل به دو صورت ساده بدون درب و به صورت دربدار و دارای چفت طراحی و تولید می‌شوند برای تولید باکس گل می‌توان از متریال ام دی اف و پلکسی به صورت ترکیبی یا تکی استفاده کرد. باکس گل های خام با ام دی اف ساخته می‌شوند پس از آن با روکش چرمی یا پارچه ای تزیین می‌شوند بر روی آن گلهای مختلفی به عنوان باکس گل هدیه قرار می‌گیرد در طراحی یا تولید باکس گل چفتدار بیشتر از ترکیب پلکسی و ام دی اف استفاده می‌شود و در داخل آن از تک شاخه های گل یا گلهای با تعداد 5 تا 10 عدد استفاده می‌شود.
خرید باکس گل چوبی
برای خرید و سفارش باکس گل ام دی افی یا چوبی می‌توانید عکس طرح مورد نظر را به واتس آپ یا تلگرام ارسال کنید تا با بررسی تعداد سفارش و نوع طراحی کار قیمت به شما اعلام شود. قطعا قیمت در تیراز بالاتر بسیار کمتر از قیمت تعداد کم محاسبه می‌شود.
سفارش ساخت باکس گل
برای سفارش طراحی و ساخت باکس گل می‌توانید ابعاد مورد نظر را برای ما ارسال کنید طرح های باکس گل بسیار متنوع است هر کدام از متریال چوبی پلکسی مولتی استایل به صورت ترکیبی با تکی در طراحی باکس گل استفاده می‌شود برای سفارش باکس گل استفاده از هر کدام از این متریال هزینه متفاوتی دارد. در صورت سفارش باکس گل ابتدا نمونه باکس گل طراحی و اجرا می‌شود و در اختیار شما گذاشته می‌شود سپس کار تولید با تیراژبالا انجام می‌گردد برای سفارش می‌توانید تماس بگیرید.
برش لیزری باکس گل
برای ساخت انواع باکس، می‌توان ازخدمات برش لیزری، به منظور برش قطعات باکس استفاده کرد. برای ساخت باکس باید مراحل زیر را طی کرد.
  1. قطعات برش باکس را با استفاده از نرم افزارهای اتوکد، راینو، کرل، طراحی کرد. در نظر گرفتن متریال باکس در همان ابتدا به خاطر استفاده از ضخامت متریال در طراحی، لازم است.
  2. قطعات را با استفاده از برش لیزری، برش می زنیم. معمولا چند بار این کار انجام می‌شود تا اشکالات و ایرادات کار برطرف گردد.
  3. قطعات برش را با استفاده از چسب های 1 2 3 یا کلروفوم، می‌توان به یکدیگر منتاژ کرد.
  4. در صورت استفاده از جعبه به عنوان جعبه هدیه یا جواهر می‌توان در داخل آن از فوم نرم برای قرار دادن کالا استفاده کزد.
در صورت هرگونه سوال یا مشکل در ارتباط با ساخت باکس یا سفارش برش لیزری باکس می‌توانید با استفاده از لینک واتس آپ یا لینک تلگرام نسبت به ارسال فایل اقدام کنید یا از طریق شماره تلفن های موجود در سایت، تماس حاصل نمایید.
 
گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر