menusearch
afrazlaser.ir

خدمات برش لیزری|ساخت تندیس|ساخت تابلو|شرکت خدماتی افراز

پنج شنبه هفتم بهمن ۰۰
 ساخت تندیس ساخت تندیس ساخت تندیس
تندیس جایزه ای ارزشمند برای قدردانی از دستاوردهای مختلف می باشد. معمولا این تندیس ها رو در تجلیل از قهرمانان ، ورزشکاران ، فیلم سازان ، کارآفرینان ، بازیگران ، اهداء می کنند. در بعضی از مراسمات یادبود و بزرگداشت ، از تندیس برای اهداء جوایز استفاده می گردد. طراحی تندیس ها حاصل ایده پردازی در طراحی متناسب با نوع مراسم و استفاده درست از رنگها و متریال مناسب می باشد. در اینجا بخشی از تندیس های قابل طراحی و ساخت مورد بحث قرار می گیرد.
شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۰۰
 قاب عکس دیواری قاب عکس دیواری قاب عکس دیواری
دکوراسیون داخلی از گذشته تاکنون مورد توجه اقشار مختلف بوده است. همیشه صحبت از دکوراسیون داخلی باعث ایجاد دیدگاه ذهنی منبی بر هزینه زیاد می شود ولی باید به این فک کنید که چطور با هزینه پایین به دکوراسیون دلخواه رسید؟ پیشنهاد ما به شما استفاده از این قاب عکس هاست چون شما با پرداخت هزینه پایین ، زیبایی را به خانه خواهید آورد. قاب عکس ها جلوه زیبایی به بخش پذیرایی ، اتاق می دهد.
پنج شنبه شانزدهم مرداد ۹۹
 تابلو تبلیغاتی تابلو تبلیغاتی تابلو تبلیغاتی
دنیای امروز بر مبنای پایه ریزی تبلیغات روی کسب و کار ها ، متمرکز شده است ، وقتی که از کنار خیابان به انواع تابلوهای تبلیغاتی نگاه می کنیم شاید در نگاه اول به چشم نیاید ولی وقتی به آن خدمات و کسب وکار نیاز پیدا می کنیم ، تابلوهای تبلیغاتی به ما در پیدا کردن خدمات مورد نظر کمک می کنند.هر کسب و کاری نیاز به معرفی جهت شناخته شدن دارد.
پنج شنبه پنجم تیر ۹۹
 تاپر کیک تاپر کیک تاپر کیک
به الگوی عددی یا نوشته یا المان استفاده شده بر روی کیک تاپر کیک می گویند. تاپر کیک به عنوان تزیین برای کیک استفاده می شود، تاپر ها با دستگاه برش لیزری ، برش می خورند. گاهی از تاپر کیک به منظور نشان دادن سن افراد بر روی کیک تولد ، استفاده می شود. از تاپر کیک برای مناسبت هایی مثل جشن عروسی ، جشن نامزدی ، جشن تولد ، جشن فارغ التحصیلی یا جشن های مناسبت های مختلف ، استفاده می شود.
چهارشنبه هفتم خرداد ۹۹