menusearch
afrazlaser.ir

انواع تابلو تبلیغاتی، نقش برجسته و حکاکی

پنج شنبه پنجم تیر ۹۹
(0)
(0)
انواع تابلو تبلیغاتی، نقش برجسته و حکاکی
تابلو های تبلیغاتی
دنیای امروز بر مبنای پایه ریزی تبلیغات روی کسب و کار ها، متمرکز شده است، وقتی که از کنار خیابان به انواع تابلوهای تبلیغاتی نگاه می‌کنیم شاید در نگاه اول به چشم نیاید ولی وقتی به آن خدمات و کسب وکار نیاز پیدا می‌کنیم، تابلوهای تبلیغاتی به ما در پیدا کردن خدمات مورد نظر کمک می‌کنند.هر کسب و کاری نیاز به معرفی جهت شناخته شدن دارد. گاهی تبلیغات در سطح گسترده تر مثل بیلبورد ها و تلویزیون های شهری، انجام می‌گیرد، گاهی در سطح دیوارها و ویترین مغازه مورد توجه قرار می‌گیرد و گاهی داخل ساختمان ها به منظور معرفی واحد مورد نظر، استفاده می‌شوند، مهمترین نکته در طراحی تابلوها توجه به کنتراست رنگی یا نشان دادن نور برای بهتر دیده شدن است، با توجه به وجود نور در بیرون و انواع شرایط آب و هوایی، تابلوهای تبلیغاتی بیرونی از نظر طراحی متفاوت تر از تابلوهای تبلیغاتی داخلی می‌باشند، در این مقاله به انواع تابلو تبلیغاتی که توسط برش لیزری قابل انجام است، می‌پردازیم.
انواع تابلوهای راهنما
  • بیلبوردهای تبلیغاتی
بیلبورد های تبلیغاتی معمولا در بزرگراهها نصب می‌شوند و برای طراحی آنها می‌توان از پوسترها یا تابلوهای نقش برجسته برش لیزری استفاده کرد.نصب بیلبوردهای با سازه فضاکار انجام می‌شود، می‌توان از برش پلکسی برای بیلبورد به منظور برجسته کردن حروف، نوشته یا شکل استفاده کرد. برای طراحی بیلبورد های تبلیغاتی حروف برجسته رو باید طوری انتخاب کرد که داخل دستگاه برش لیزری به ابعاد 140*90 سانتیمتر جا شود.
بیلبورد تبلیغاتی برش لیزریبرش لیزری بیلبورد تبلیغاتی
  • تابلوهای ال ای دی
این نوع تابلوها با پخش کردن نور باعث جلب توجه می‌شوند، معمولا تابلوهای ال ای دی در ویترین مغازه ها یا سر در مغازه نصب می‌شوند، طراحی تابلوهای ال ای دی با نزم افزار کرل انجام می‌شود. فرایند انجام کار طی برش لیزری به منظور ایجاد حفره برای نصب لامپ های ال ای دی فراهم می‌شود. بعد از آن لامپ ها ی ال ای دی بر روی این حفره ها نصب می‌شود. برای سفارش تابلو ال ای دی شما، طراحی رایگان در نظر گرفته می‌شود.
ساخت تابلو ال ای دیال ای دیبرش لیزری تابلو ال ای دی
  • تابلوهای بک لایت پلکسی
تابلو بک لایت پلکسی، باعث زیباییی بی نظیری به محل کسب وکار شما خواهد داد، با توجه به نوری که در آن کار می‌شود همراه با نقشی که بر روی بک لایت قرار می‌گیرد و ترکیب این دو به کنتراست رنگی مناسب می‌انجامد. بک لایت پلکسی معمولا در محیط های بسته ای مثل ایستگاه مترو، پاساژ ها اماکن فرهنگی نصب می‌شود و جلوه منحصر به فردی به تبلیغات شما خواهد داد. در اینوع تابلو تبلیغاتی بهتر است از پلکسی مات به همراه نور پرنور استفاده کرد.
ساخت لایت باکسلایت باکس ارزان
  • تابلوهای بک لایت ام دی اف
در پشت این تابلوها از ال ای دی پر نور برای تاثیر گذاری بیشتر بر روی بیننده استفاده می‌شود. روش انجام تابلوهای بک لایت ام دی اف همانند تابلو بک لایت پلکسی است با این تفاوت که قیمت بک لایت ام دی اف بسیار پایینتر است. برای این تابلوها باید از بدنه ام دی اف مشکی یا تیره استفاده شود تا نور در آن خودش را نشان بدهد. این تابلوها بسیار سبک می‌باشند و با میخ به راحتی بر روی دیوار قرار می‌گیرند.
بک لایت ام دی افساخت بک لایت ارزان
  • تابلوهای راهنما معرفی اتاق
از این تابلوها به منظور استفاده در سر در واحدهای داخلی یا خارجی یک آموزشگاه یا محیط اداری یا اماکنی که نیاز به معرفی واحدها است، استفاه می‌گردد. برای ساخت این نوع تابلو ها می‌توان از روش نقش برجسته یا حکاکی برش لیزری بر روی آن استفاده کرد.مولتی استایل ورق بسیار نازکی است، برای استقامت بیشتر از ام دی اف یا پلکسی پشت آن استفاده می‌کنند. برای طرح های خاص می‌توان پلکسی را با مولتی استایل ترکیب کرد تا به طرح های مناسبتری رسید.
تابلو جکاکی مولتی استایلساخت تابلو مولتی استایل
انواع تابلو راهنما
  • مولتی استایل پلکسی
در این طراحی از مولتی استایل به عنوان لایه رویی استفاده می‌شود و عنوان تابلو بر روی آن حکاکی می‌گردد همچنین در زمینه کار از پلکسی با رنگهای متنوع استفاده می‌شود که با پیج و رول پلاک به دیوار متصل می‌شوند. از این تابلو ها برای پلاک درب ورودی ساختمان استفاده می‌گردد
 
تابلو راهنما مولتی استایلتابلو پلاک درب
  • پلکسی
می توان از یک پلکسی استفاده کرد و بر روی آن حکاکی کرد ی از 2 پلکسی یکی به عنوان زمینه کار و دیگری به عنوان لایه ای نقش بر جسته متصل می‌شود، این تابلو راهنما نسبت به نمونه دیگر کمی گرانتر است.
تابلو راهنما معرفی اتاق
  • ام دی اف مولتی استایل
در این روش از ام دی اف به عنوان لایه زمینه استفاده می‌گردد و بر روی آن مولتی استایل حکاکی شده می‌نشیند، رنگهای مولتی استایل می‌تواند طلایی، نقره ای یا مسی باشد و رنگ زمینه امی دی اف مشکی یا سفید باشد.میتوان از ام دی اف روکشدار به عنوان تک متریال نیز استفاده کرد.
تابلو راهنما ام دی اف
 
قیمت تابلوهای راهنما
تابلوهای تبلیغاتی دارای قیمت مشخصی نمی‌باشند و همه چیز بستگی به متریال کار و نوع تابلو و ابعادی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورت سفارش تابلو تبلیغاتی از این شرکت، هزینه طراحی شما رایگان در نظر گرفته می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت های تابلو تبلیغاتی از طریق لینک وآتس آپ یا لینک تلگرام اقدام کنید یا با استفاده از شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.
 
گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر