menusearch
afrazlaser.ir

انواع شابلون های برش لیزری

۱۴۰۰/۵/۱۶ شنبه
(1)
(1)
انواع شابلون های برش لیزری
انواع شابلون های برش لیزری
انواع شابلون های برش لیزری
شابلون ها این روزها به عنوان الگو و راهنما برای نمایان کردن هر طرحی بر روی سطوح مختلف به کار می‌روند، شابلون در تبلیغ کسب و کار یا طراحی بر روی لباس، طرح بر روی کیک و یا استفاده در پتینه کاری داخلی، کاربرد دارد. شابلون ها از متریال نازک تا ضخیم بسته به کار مورد نظر متفاوت می‌باشند.گاهی شابلون ها رو برای یک بار مصرف و گاهی شابلون ها برای استفاده چندین باره کاربرد دارند. در اینجا تنوعی از شابلون ها رو در موضوعات مختلف بررسی می‌کنیم.
شابلون های طراحی طبیعت
شابلون های طبیعت مربوط به طراحی هر آنچه که در بستر طبیعت وجود دارد، است. طراحی گیاهان، گل ها، درختان، در این شاخه قرار می‌گیرد. برای خرید شابلون های مربوط به طبیعت به این لینک مراجعه کنید. برای سفارش شابلون ها با طراحی اختصاصی شابلون می‌توانید به واتس آپ پیام دهید.
شابلون گلشابلون گل و گیاهشابلون درخت
شابلونهای طراحی حیوانات
شابلون های طراحی حیوانات بر مبنای طراحی دو بعدی یا سه بعدی از طرح حیوانات است برای دیدن نمونه ها به این لینک مراجعه کنید، طرح های سیاه سفید پی ان جی برای تبدیل شدن به شابلون زمان و هزینه کمتری می‌برند، برای سفارش شابلون حیوانات، به واتس آپ پیام دهید.
شابلون ماهیشابلون پروانه سادهشابلون تار عنکبوت
شابلون های طراحی فیگور انسان
شابلون های فیگور انسان مربوط به فیگورهای مختلف انسان در هر حالتی است، کاربرد بسیار زیادی در پتینه کاری دارد، هر فیگوری قابل طراحی و برش لیزری است، برای سفارش شابلون های فیگور انسان به واتس آپ پیام دهید.
شابلون فیگور رقاصشابلون فیگور انسانشابلون فیگور انسان
شابلون های طراحی مفهومی
شابلون های مفهومی بیشتر بر بستر فانتزی و آبسترکت هستند این شابلون ها براساس مدولهای انتزاعی طراحی می‌شوند و بیشتر به فانتزی بودن طرح توجه می‌شود. انواع شابلون مدل مفهومی طراحی شده برای فروش آماده است، شما می‌توانید با مراجعه به این لینک ملاحظه بفرمایید.
شابلون طرح فانتزیشابلون طرح آبسترکتشابلون طرح ام
شابلون های خوشنویسی
شابلون های خوشنویسی مربوط به بحث خطاطی است، شابلونهای خوشنویسی کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی یا برای استفاده در بوم نقاشی به عنوان طرح زیرین، کاربرد دارد، برای سفارش شابلون های خاص خطاطی می‌توانید به واتس آپ پیام دهید.
شابلون طرح خوشنویسیشابلون شعرشابلون خطاطی
متریال شابلون ها
شابلون ها از متریال 1 میلیمتر هایمپک می‌باشند، جنس بسیار انعطاف پذیر و مقاومی دارند، قابلیت چند بار استفاده شدن را دارند و به راحتی قابل شستشو هستند.
این شابلون ها در ابعاد 120 در 60 سانتیمتر (حداکثر) تولید می‌شوند، هر ابعادی کوچکتر از این ابعاد، قابل سفارش می‌باشند.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر