menusearch
afrazlaser.ir

10 ایده طراحی برش لیزری برای خانه شما

۱۳۹۹/۲/۲۴ چهارشنبه
(0)
(0)
10 ایده طراحی برش لیزری برای خانه شما
10 ایده طراحی برش لیزری برای خانه شما

10 ایده طراحی برش لیزری برای خانه شما

امروزه متریال های گوناگون و ماشین های مکانیکی مثل برش لیزری ، پیشرفت بسیاری در این حوزه کرده اند. برش لیزری دستگاهی است که می تواند سلیقه شما را در طراحی خانه تبدیل به واقعیت کند. فکر می کنید چقدر به بهبود فضای زندگی کمک کند؟ این واقعیت که طراحی های ساده ذهن شما می تواند باعث افزایش روحیه و تنوع در فضای خانه شود بر کسی پوشیده نیست. امکاناتی که برش لیزری ارایه می دهد بی حد و مرز هستند و شما می توانید انواع ایده های دلخواه را با استفاده از این دستگاه به اجرایی شدن تبدیل کنید.10 ایده در اینجا گفته شده که می تواند مفید واقع شود.

1_جدا کننده ی پرده ای

این نوع پرده ها زیبایی منحصر به فردی به عنوان یک جدا کننده به فضای خارجی خانه می دهند.استفاده از برش لیزری و نصب آن در پاسیو و حیاط خلوت صحنه چشم نوازی را رقم می زند.معماران و طراحان بیشتر با بقیه افراد در گیر کار با برش لیزری می باشند از این رو وقتی ایده پردازی و جسارت در کنار هم قرار می گیرند باعث شکل گیری فضایی متفاوت و تاثیر گذار خواهند شد.

دیوار پرده ای با برش لیزری

2_کرکره

کرکره ها همیشه در 2 حالت به آرامش فضا کمک می کنند یکی از طریق جلوگیری از ورود نور نا مناسب و دیگری از طریق  اجازه ورود نور مناسب ، تاثیر می گذارند. حال می توان از متریال چوب یا پلکسی یا پلاستیک برای برش لیزری این کرکره ها استفاده کرد ، تنوع انتخاب متریال باعث انتخاب درست در هر فضایی خواهد شد.

کرکره با برش لیزری

3_قاب عکس 

طراحی خانه جایی است که می تواند خاطره های قدیمی را زنده کند این کار با قرار دادن قاب عکس هایی بر روی دیوار می تواند اتفاق بیفتد. این قاب عکس ها علاوه بر زیبا جلوه دادن خانه ، باعث افزایش روحیه و انگیزه می شود. معمولا شما باید هزینه های زیادی بابت لوازم منزل در دکوراسیون داخلی انجام دهید ولی این قاب عکس ها با هزینه خیلی کم باعث افزایش زیبایی خانه می شود.

قاب عکس  درختی با برش لیزری

 

4_حکاکی روی شیشه پنجره

حکاکی روی شیشه پنجره نسبت به روش دستی خیلی سرعت بالاتری دارد.برش لیزری متریال شیشه را نمی تواند برش بزند ولی به راحتی بر روی شیشه حکاکی انجام می پذیرد. این حکاکی به مات شدن شیشه مورد نظر کمک می کند و نور به صورت ملایم وارد فضا خواهد شد.

حکاکی بر روی شیشه

5_گلدان و کوزه

گاهی اوقات برای نوشتن اسم و نوشته یا برند می توانیم از حکاکی استفاده کنیم گلدان های سفالی و بتنی براحتی حکاکی می شوند و انواع طرح ها و نوشته ها قابل حکاکی می باشند.

حکاکی روی گلدان سفالی

6_بالش برش لیزری

این بالشها معمولا بر روی مبلمان خانه استفاده می شوند و پارچه روکش آنها با برش لیزری ، برش می خورند، طرح های مشبک اسلیمی ، زیبایی منحصر به فردی به این بالش ها القا می کند.هنگام برش لیزری می توانید از کاغذ یکبار مصرف استفاده کنید تا دوده بر روی پارچه نشیند.

رو بالشی با برش لیزری

7_ساعت دیواری

ساعت دیواری همواره می تواند به عنوان کالایی در جهت زیباتر ساختن دکوراسیون داخلی باشد.از این رو، حفظ زیبایی طرح و داشتن کارایی مناسب در جهت نشان دادن زمان الگوی مناسبی برای طراحی ساعت بوده است. نکته مهم در طراحی ساعت دیواری، حفظ زیبایی های بصری در کنار ویژگی های مثبت فنی است.

ساعت دیواری آینه ای

8_علامت تزیینی 

شما می توانید الگو ها و شکل های مختلفی را با برش لیزری برش دهید و آنها را به دیوار خانه بچسبانید. گاهی مفهومی را از طریق نوشته از این طریق منتقل می کنیم و گاهی این انتقال مفهوم از طریق شکل های آبسترکت بوجود می آید.

طراحی داخلی با برش لیزری

9_تابلو های دیواری

به جای آنکه هزینه زیادی بابت تابلو دیواری بدهید می توانید با ایده پردازیه ساده و برش روی چوب یا کاغذ ، تابلو دیواری زیبا تولید کنید. می توانید از عکس های PNG  برای طراحی تابلو ها دیواری استفاده کنید.

تابلو دیواری با برش لیزری

10_آباژور

چراغ مطالعه می تواند جلوه گاه چشم نوازی را در شب برای شما ایجاد کند شما خیلی راحت با یک عکس می توانید آباژور مخصوص به خودتان را با برش لیزری تولید کنید.

آباژور با برش لیزری