menusearch
afrazlaser.ir

چه کالاهایی با چرم و تکنولوژی برش لیزری تولید می شوند؟

۱۴۰۰/۳/۲۵ سه شنبه
(0)
(0)
چه کالاهایی با چرم و تکنولوژی برش لیزری تولید می شوند؟
چه کالاهایی با چرم و تکنولوژی برش لیزری تولید می شوند؟

برش لیزری و کالای چرمی

چرم از سالهای بسیار دور تا به الان توجه خیاطان وطراحان را در تولید کالاها به خود جلب کرده است با گذشت زمان استفاده از چرم ، نه تنها کارایی خود را از دست نداده بلکه توانسته مخاطبین بسیاری را به دنبال داشته باشد ، در گذشته برش چرم به صورت دستی انجام می گرفت ولی حالا با استفاده از برش لیزری ، هر طرح و شکلی برای تولید قابل اجرا است و راهها را برای ذوق طراحی باز گذاشته است.

محصولات تولیدی با چرم شامل کیف های چرمی ، کیف پول ، کیف لپ تاب ، کیف تبلت ، دستبند ، گردنبند می باشند ، بیشتر محصولات چرمی به عنوان هدیه برای طرف مقابل خریداری می شوند در نتیجه استفاده از چرمهای طبیعی همراه با ایجاد حکاکی روی آنها می تواند خیلی خوب مورد استقبال گیرنده هدیه ، قرار بگیرد. در اینجا به محصولات تولیدی این کالاها با برش لیزری می پردازیم.

کیف موبایل چرمی

کیف موبایل چرمی می تواند به صورت ترکیبی با نگهداری کیف پول و کارت عابر بانک تولید شود.این محصول با استفاده از چرم بزی و گاوی در اندازه استاندارد موبایل تولید می شود. برای ساخت آن برشها بوسیله ی برش لیزری برش می خورند سپس با استفاده از نخ کار دوخت آن به صورت دستی انجام می پذیرد. این محصول از جهت تنوع رنگ و نوع جنس متنوع می باشد و برای انواع سلیقه ها مناسب است.

کیف مویایل چرمیبرش لیزری چرمبرش کیف پول چرمی

کیف پول چرمی

این محصول بسیار کاربردی و استفاده از آن بسیار زیاد می باشد. کیف پول چرمی با استفاده از چرم های طبیعی بزی و گاوی تولید می شوند و در آن می توان همزمان برای نگهداری کارت های الکترونیکی استفاده کرد. ساختار این کیف پولها به صورت دستی و بسیار سبک می باشد و این موضوع باعث حمل آسان این کیف پول می شود.

کیف پول مردانهبرش لیزری کیف پول

کیف تبلت چرمی

یکی از ویژگی های طراحی های چرمی ، طراحی منحصر به فرد برای کالا می باشد ، استفاده از انواع وسایل ارتباط الکترونیکی باعث شده است که به تناسب آن کیف نگهداری آن تولید شود. کیف تبلت چرمی کالایی خاص در عین حال با اصالت برای استفاده به خصوص هدیه به دیگران می باشد.

برش لیزری تبلت چرمی

کیف کارت چرمی

کیف های نگهداری کارت برای دسته بندی انواع کارتهای ویزیت ، عابر بانک ، کارت مترو استفاده می باشند برای کسانی که نیاز کیف با حجم کوچک در عین حال کاربردی می باشند ، مناسب است.

کیف کارت عابر بانک با چرم طبیعی

کیف کوله چرمی

کیف کوله چرمی زنانه در عین زیبایی ، کاربردی می باشد این محصول با چرم طبیعی بزی و گاوی تولید می شود. دوخت این محصول به صورت دستی و از نخ های با کیفیت استفاده شده است رنگبندی محصول مشکی ، قهوه ای تیره و قهوای روشن می باشد دوام و استحکام این محصول با توجه به چرم به کار رفته در آن بالا می باشد و از لحاظ وزنی بسیار سبک می باشد.

کیف کوله چرمیبرش لیزری کیف کوله چرمیبرش لیزری چرم طبیعی

دستبند چرمی

دستبند چرمیبرش لیزری دستبند

برای سفارش برش لیزری چرمی یا سفارش هر کدام از این محصولات می توانید به واتس آپ یا تلگرام پیام دهید.

مرتبط با این بخش
برش لیزری چرم
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر