menusearch
afrazlaser.ir

پیشرفت سنگاپور: طراحی یک آینده جدید

۱۳۹۹/۱/۶ چهارشنبه
(0)
(0)
پیشرفت سنگاپور: طراحی یک آینده جدید
پیشرفت سنگاپور: طراحی یک آینده جدید

پیشرفت سنگاپور: طراحی یک آینده جدید

singapore rising

سنگاپور به عنوان یک مرکز طراحی جهانی ظاهر شده است. به عنوان یک کشور-ایالتی و جزیره ای در جنوب شرقی آسیا ، شهر شیر واقع در طبقه جدیدی از ساختمانهای مرتفع ، باغها و نقاط دیدنی نمادین قرار دارد. در حالی که دنیای طراحی با سازه هایی مانند Safelie's Jewel Changi Airport یا Interlace OMA آشنایی دارد ، سنگاپور همچنین در کنار پروژه های گسترده و احیای اراضی، طیف وسیعی از ساختمان های عمومی و عمرانی جدید را ساخته است.


معماری سنگاپور با پیشینه ای گسترده از تنوع فرهنگی و قومی ، نتیجه تأثیرات متنوع آن است. معماری معاصر سنگاپور تمرکز جدی بر پایداری دارد و نمونه های زیادی از مناظر یکپارچه در ساختمانهای مرتفع معرفی می شوند. معماری و تهویه سبز به دلیل آب و هوای مرطوب آن از نظر معماری سنگاپور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پروژه های فرهنگی زیر نشان می دهد که چگونه ملت فراتر از گذشته پیش می رود و آینده ای جدید را طراحی می کند. 

Learning Hub

Learning Hub by Heatherwick Studio
Learning Hub در دانشگاه فنی نانیانگ (NTU سنگاپور) ، طراحی شده توسط استودیوی هدرویک و توسط مشاوران معمار  اجرا شده ، یک نماد آموزشی جدید برای سنگاپور است  که توسط مشاوران معماری CPG اجرا شده است.  به عنوان بخشی از برنامه توسعه NTU برای محوطه دانشگاه ،Learning Hub برای 33000 دانش آموز خود یک ساختمان چند منظوره جدید است.

Bishan Public Library

Bishan Public Library by LOOK Architects
استعاره یک خانه درختی از ابتدای مفهوم طراحی برای ایجاد محیطی برای یادگیری از طریق سفر اکتشاف و بازی در کتابخانه بیزان مورد استفاده قرار گرفت. استفاده از نورگیرها ، گلگیرها و شیشه های رنگی ، نور روز را به تعداد بی شماری از سایه ها و رنگ ها تبدیل می کند و کیفیت نور مضاعفی را در داخل کتابخانه ایجاد می کند که نور را از طریق شاخ و برگ درختان فیلتر می کند. این کتابخانه در بالای محله مورد استفاده قرار گرفته است تا کنجکاوی را برای بازدید کنندگان تقویت کند. 

UOL Edge Gallery
Uol Edge Gallary By Ministry Of Design
طراحی وزارت دفاع برای گالری UOL Edge به بررسی  تعریف مجدد نوع شناسی گالری نمایش نمایشگاه آپارتمان سنگاپور در چندین جبهه می پردازد. به سفارش توسعه دهنده مشهور United Overseas Land ، پروژه طراحی یک گالری فروش و دو آپارتمان نمایش از یک واحد مسکونی 244 واحدی در تقاطع اصلی در حاشیه شهر شرقی سنگاپور واقع شده است. وزارت امور خارجه مأمور شد که يک تجربه کامل را شامل فرم معماري ، نمايش گالري و نمايش از فضاهاي مسطح و طراحي کند.

SUTD Library Pavilion

SUTD Library Pavilion by City Form Lab
غرفه کتابخانه دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور (SUTD) بر روی یک چمن شیب دار در محوطه موقت داور واقع شده است. با برخورداری از سه درخت بالغ و ایجاد مانع سر و صدا به سمت بزرگراه Ayer Raja در شمال ، ساختار شبکه پوسته غرفه محدودیت های سایت را مهار کرده و فضای بیرون از ساختمان کتابخانه موجود را فعال می کند.

The Star
The Star by Aedas
هدف از این پروژه تبدیل شدن به یک گره لرزان اجتماعی با یک تئاتر فرهنگی 5000 صندلی و یک بخش خرده فروشی مواد غذایی و آشامیدنی است که با هم همکاری می کنند تا بتواند پایداری یکدیگر را افزایش دهند. این سایت در یک برنامه جامع بزرگتر یک شمالی در Buona Vista ، سنگاپور واقع شده است ، که برای ایجاد یک مرکز منطقه ای برای طیف گسترده ای از فعالیت های مدنی و فرهنگی و ترویج نوآوری و خلاقیت تأسیس شده است.

New Wings at The Asian Civilizations Museum

New Wings at The Asian Civilizations Museum by GreenhilLi
دو الحاق جدید در موزه تمدن های آسیا اوج ایده هایی است که در مورد آرزوهای پیشرو موزه ، الزامات دقیق میراث فرهنگی و اماکن جسمی به چالش کشیده شده است. بازسازی ساختمان موزه با وضوح بیان معماری و دستکاری نور روز به شکل ساختمان مجسمه سازی و روشن کردن فضاهای گالری تعریف شده است.

AirMesh Pavilion

AirMesh Pavilion by AIRLAB
AirMesh اولین سازه معماری در جهان است که از اجزای چاپی سه بعدی در استیل ضدزنگ ساخته شده است و طراحی پیشرفته دیجیتالی و فناوریهای تولید شده توسط AirLab را در دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور در سنگاپور نشان می دهد. غرفه بسیار سبک وزن ،که در باغ ها توسط خلیج واقع شده است ، هم یک فضای جمع کننده و یک مجسمه سبک است.

'Future of Us' Building Envelope by SUTD Advanced Architecture Laboratory
به آزمایشگاه معماری پیشرفته دانشگاه صنعتی و سنگاپور (SUTD) مأمور شد که این ساختمان ساختاری در مقیاس بزرگ را برای نمایشگاه «آینده ما» طراحی کند. بازدید کنندگان از این طریق تجربهای از نور و سایه بازیگران از یک شبکه فلزی پیچیده مانند "پیاده روی در یک جنگل خیالی" را تجربه کردند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر