menusearch
afrazlaser.ir

قاب عکس دیواری

پنج شنبه شانزدهم مرداد ۹۹
(0)
(0)
قاب عکس دیواری

قاب عکس دیواری

دکوراسیون داخلی از گذشته تاکنون مورد توجه اقشار مختلف بوده است. همیشه صحبت از دکوراسیون داخلی باعث ایجاد دیدگاه ذهنی منبی بر هزینه زیاد می شود ولی باید به این فک کنید که چطور با هزینه پایین به دکوراسیون دلخواه رسید؟ پیشنهاد ما به شما استفاده از این قاب عکس هاست چون شما با پرداخت هزینه پایین ، زیبایی را به خانه خواهید آورد. قاب عکس ها جلوه زیبایی به بخش پذیرایی ، اتاق می دهد.

این قاب عکسها متناسب با کابری آن مثل استفاده از آن برای اتاق کودک یا به عنوان خاطره ازدواج طراحی شده اند. و با دستگاه برش لیزری برای برش این قاب عکسها استفاده می گردد.در اینجا به انواع طرح متناسب با دکوراسیون شما می پردازیم.

قاب عکس مدل A1 مجموعه 3 عددی

این قاب عکس ها با چیدمان دلخواه می تواند بر روی دیوار قرار بگیرد و یا می تواند بر روی میز استفاده شود.که با توجه به طراحی پایه انعطاف پذیر ، در هر زاویه ای میتواند قرار بگیرد. این قاب عکس در دو رنگ مشکی و چوبی روشن طراحی شده است و در آن از شیشه استفاده شده است که باعث محافظت عکس از آلودگی و عوامل محیطی خواهد شد و در عین حال سبک می باشد. این محصول ، کیفیت بالا همراه با هزینه پایین را در خود همزمان داراست.

قاب عکس دیواریقاب عکس زیبا

قاب عکس سه تاییقاب عکس مدرن

 

ابعاد قاب عکس بزرگ            26*21 سانتیمتر        مناسب برای عکس به اندازه        20*15 سانتیمتر

ابعاد قاب عکس متوسط       20*15 سانتیمتر        مناسب برای عکس به اندازه        10*15 سانتیمتر

ابعاد قاب عکس کوچک          10*15 سانتیمتر           مناسب برای عکس به اندازه       5*10 سانتیمتر

قیمت :75000 تومان           سفارش از طریق لینک واتس آپ یا لینک تلگرام

قاب عکس مدل A2

این قاب عکس ها با چیدمان دلخواه می تواند بر روی دیوار قرار بگیرد یا می توان آن را بر میز قرار داد که با توجه به طراحی پایه انعطاف پذیر ، در هر زاویه ای میتواند قرار بگیرد. قاب عکس سایز بزرگتر از 7 لایه ام دی اف تشکیل شده است و قاب عکس کوچکتر از 5 لایه امی دی اف می باشد.این قاب عکس بسیار سبک می باشد و نصب خیلی آسانی بر روی دیوار دارد.برای محافظت از عکس ها ، شیشه تعبیه شده است تا از عکس در برابر آلودگی و عوامل محیطی محافظت نماید.

قاب عکس جند لایه

قاب عکس زیباقاب عکس دکوراتیو

ابعاد قاب عکس بزرگ            28.5*27 سانتیمتر       مناسب برای عکس به اندازه    13*18 سانتیمتر

قاب عکس کوچک به تناسب قاب عکس بزرگ می باشد.

قیمت : 70000 تومان           سفارش از طریق لینک واتس آپ یا لینک تلگرام

قاب عکس مدل A3

در طراحی این قاب عکس ، 3 لایه ام دی اف کار شده است.این قاب عکس بسیار سبک می باشد و نصب خیلی آسانی (با دو عدد میخ) بر روی دیوار دارد.برای محافظت از عکس ها ، شیشه تعبیه شده است تا از عکس در برابر آلودگی و عوامل محیطی محافظت نماید.ابعاد کلی این قاب عکس 60 در 40 سانتیمتر می باشد. سایز عکس هایی که بر وی آن متناسب می باشد 13 *18 سانتیمتر است. این قاب عکس دارای تنوع رنگی سفید ، مشکی ، طلایی، نقره ای ، مسی می باشد.

قاب عکس لاوقاب عکس عاشقانهقاب عکس دکوراتیو

 

قیمت: 145000 تومان            سفارش از طریق لینک واتس آپ یا لینک تلگرام

قاب عکس مدل A4

این قاب عکس ها با چیدمان دلخواه می تواند بر روی دیوار قرار بگیرد ولی بهتر است تا به صورت عمودی قرار بگیرد. در طراحی این مجموعه قاب عکس ، کانسپت گذر زندگی مانند نوار یک ویدیو لحاظ شده است. که چیدن عکسها را بر اساس سن کودکان میسر کرده است.این قاب عکس در دو رنگ مشکی و سفید طراحی شده است و در آن از 12 شیشه برای 12 عکس استفاده شده است که باعث محافظت عکس از آلودگی و عوامل محیطی خواهد شد .

وقتی که 6 قطعه بر روی دیوار قرار می گیرد به طول 107 سانتیمتر و عرض 60.5 سانتیمتر خواهد شد.در این کالا از 3 لایه ام دی اف استفاده شده است و تمام اتصالات آن با چسب و پیج می باشد. سایز عکس ها 13 در 18 سانتیمتر متناسب با این طراحی است. این محصول ، کیفیت بالا همراه با هزینه پایین را در خود همزمان داراست. نصب آن براساس شابلون کاغذی که در کارتون بسته بندی می باشد، انجام می پذیرد.

این قاب عکس در تنوع رنگی سفید مشکی نقره ای و مسی میباشد.

قاب عکس کودکقاب عکس کودک بر اساس سن کودکقاب عکس بچه

 

قیمت : 265000 تومان            سفارش از طریق لینک واتس آپ یا لینک تلگرام

قاب عکس مدل A5

این قاب عکس ها با چیدمان ساده جلوه زیبایی به دکوراسیون شما خواهد داد.در طراحی این قاب عکس ، 3 لایه ام دی اف کار شده است.این قاب عکس بسیار سبک می باشد و نصب خیلی آسانی (با دو عدد میخ) بر روی دیوار دارد.برای محافظت از عکس ها ، شیشه تعبیه شده است تا از عکس در برابر آلودگی و عوامل محیطی محافظت نماید. ابعاد کلی آن 60 در 40 سانتیمتر می باشد و متناسب با سایز عکس 13*18 سانتیمتر و 10 در 10 سانتیمتر می باشد.این قاب عکس در تنوع رنگی سفید مشکی ، نقره ای ، طلایی و مسی می باشد.

قاب عکس خانوادگیقاب عکس خانوادگی

قیمت :145000 تومان              سفارش از طریق لینک واتس آپ یا لینک تلگرام

قاب عکس مدل A6             

این قاب عکس ها با چیدمان ساده جلوه زیبایی به دکوراسیون شما خواهد داد.در طراحی این قاب عکس ، 3 لایه ام دی اف کار شده است.این قاب عکس بسیار سبک می باشد و نصب خیلی آسانی (با دو عدد میخ) بر روی دیوار دارد.برای محافظت از عکس ها ، شیشه تعبیه شده است که از بالا و چپ و راست در شیار قاب عکس قرار می گیرند. تا از عکس در برابر آلودگی و عوامل محیطی محافظت نماید. سایز عکسها 13*18 سانتیمتر می باشد. این نوع قاب عکس در تنوع رنگی مشکی ، سفید و طلایی ، نقره ای و مسی موجود می باشد.

قاب عکس زیباقاب عکس ارزان

قیمت : 80000 تومان                سفارش از طریق لینک واتس آپ یا لینک تلگرام   

 

 

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر