menusearch
afrazlaser.ir

ساخت ساعت دیواری

یکشنبه سی و یکم فروردین ۹۹
(0)
(0)
ساخت ساعت دیواری

ساعت دیواری

ساعت دیواری همواره می تواند به عنوان کالایی در جهت زیباتر ساختن دکوراسیون داخلی باشد.از این رو، حفظ زیبایی طرح و داشتن کارایی مناسب در جهت نشان دادن زمان الگوی مناسبی برای طراحی ساعت بوده است. نکته مهم در طراحی ساعت دیواری، حفظ زیبایی های بصری در کنار ویژگی های مثبت فنی است. آیا کارایی اصلی یک ساعت دیواری نشان دادن زمان است؟ پاسخ این سوال مشخص است ، ساعت دیواری در کنار نشان دادن زمان ، به دکوراسیون داخلی منزل می تواند کمک کند و یا هم طیف دکوراسیون باشد یا ساعت دیواری می تواند در یک مدرسه دانش آموزان را مدام به فکر فرو ببرد و بتواند قوه تخیل آنها را به کار اندازد. ساعت دیواری می تواند عنصری تبلیغاتی باشد که طراحی آن به کسب و کارهای مختلف رونق ببخشد که این مورد می تواند با پرداختن به فرم یا تکست به کار رفته در ساعت باشد. حال که استفاده از گوشی های هوشمند بسیار مرسوم است و همه مردم به آسانی از زمان آگاهند، ساعت دیواری نقش فراتر از نشان دادن زمان را برای افراد ایفا می کند.

انواع ساعت دیواری

  • ساعت دیواری آینه ای

در این نوع ساعتها از یک آینه در پشت ساعت به عنوان بیس اولیه استفاده می شود. روی ساعت اعداد به صورت رومی یا فارسی با متریالهای مختلف مثل پلکسی، ام دی اف یا مولتی استایل می تواند قرار بگیرد. این ساعتها وزن بین 4 تا 5 کیلوگرم دارند. وزن زیاد این ساعت باعث می شود این نوع ساعت شکننده باشد اگر از پلکسی به جای آینه در این ساعت استفاده شود شکنندگی ساعت بسیار پایین می آید ولی هزینه، کمی افزایش پیدا می کند. این ساعتها دارای ابعاد 60 در 60 سانتیمتر می باشند ، موتور استفاده شده در این نوع ساعت ها از نوع کوارتز تایوانی می باشد.

برای دیدن عکس های دیگری از محصولات بر روی عکس کلیک کنید.

ساعت دیواری آینه ایساعت دیواری آینه ای دکوراتیوساعت دیواری آینه ای زیبا

ساعت دیواری آینه ای طلاییساعت دیواری آینه ای دکوراتیوساعت دیواری آینه ای لوکس

ساعت دیواری آینه ای کلاسیکساعت دیواری طلایی زیباساعت دیواری آینه ای مدرن

ساعت دیواری آینه ای لاکچریساعت دیواری آینه ای خفنساعت دیواری آینه ای رومی

  • ساعت دیواری فانتزی

این نوع ساعتها از شکل یا طرح خاصی تبعیت نمی کنند و کاملا بر اساس ایده هایی خاص و فانتزی طراحی می شوند. مخاطب این گونه ساعتها بسیار کم می باشد چون این ساعتها با هر دکوراسیونی نمیتوانند خود را وفق دهند. ساعت های دیواری فانتزی در تمامی ابعاد و اندازه ها قابل سفارش می باشند. 

ساعت دیواری فانتزیساعت دیواری عددیساعت دیواری هواپیما

  • ساعت دیواری متناسب با کاربری

این ساعتها مناسب مکانهایی با کاربری مشخص می باشند که باعث می شوند که کاربری توسط مخاطب تشخیص داده شود و نوعی از تطابق و یک دستگی در کاربری و دکوارسیون داخلی ایجاد شود از این نوع ساعتها معمولا در آرایشگاه، مدرسه ها، بیمارستانها، فرودگاهها ، و ایستگاههای مترو استفاده می کنند. از نماد و لوگو برای طراحی این نوع ساعت ها استفاده می شود. شما می توانید برای محل کار خود یا برای سازمان ها این نوع ساعت ها را سفارش طراحی دهید.

ساعت دیواری ورزشیساعت آرایشگریساعت دیواری آرایشگاه

  • ساعت دیواری مدرن

این ساعتها خیلی ساده طراحی می شوند و در خانه ها و محیطهایی با دکوراسیون ساده و یک دست می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. معمولا از اعداد در این ساعتها استفاده نمی شود و بیشتر با اشکال و رنگها، مفهوم را به مخاطب منتقل می کند. این طراحی ها بیشتر مناسب دکوراسیون هایی ساده با تنوع رنگی پایین می باشند. 

ساعت مدرنساعت مدرن

  • ساعت دیواری کلاسیک

ساعتهای کلاسیک ساعتهایی هستند که بسیار منظم و با قاعده طراحی و ساخته می شوند.این نوع ساعت ها با متریال پلکسی ، ام دی اف و مولتی استایل ساخته می شوند هر کدام از این نوع متریال قیمت ها و کیفیت های متفاوتی دارند. ساعتهای رومی و یونانی نمونه ای از این نوع ساعت ها می باشند این ساعتها در خانه هایی با دکوراسیون سنتی و ساده می تواند قرار گیرند. ابعاد این نوع ساعت ها 60 در 60 سانتیمتر می باشند. 

ساعت دیواری کلاسیکساعت دیواری کلاسیکساعت دیواری رومی زیبا

ساعت دیواری مدرن رومیساعت دیواری مدرن رومی

طراحی ساعت برای کاربری های متفاوت

ساعتهای موجود در اینجا همگی با استفاده ازدستگاه برش لیزریساخته می شوند. سفارش ساعت در تمامی طرحها و تمامی ابعاد قابل ساخت و انجام است. شما می توانید برای ساخت ساعت مورد نظر در همه سلیقه ها و همه کاربری های مختلف سفارش خود را از طریقلینک واتس آپ یا لینک تلگرامثبت کنید یا از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

 

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر