menusearch
afrazlaser.ir

تاپر کیک

چهارشنبه هفتم خرداد ۹۹
(0)
(0)
تاپر کیک

تاپر کیک

تاپر کیک چیست؟

به الگوی عددی یا نوشته یا المان استفاده شده بر روی کیک تاپر کیک می گویند. تاپر کیک به عنوان تزیین برای کیک استفاده می شود، تاپر ها با دستگاه برش لیزری ، برش می خورند. گاهی از تاپر کیک به منظور نشان دادن سن افراد بر روی کیک تولد ، استفاده می شود. از تاپر کیک برای مناسبت هایی مثل جشن عروسی ، جشن نامزدی ، جشن تولد ، جشن فارغ التحصیلی یا جشن های مناسبت های مختلف ، استفاده می شود. تاپر ها معمولا با متریال پلکسی یا مولتی استایل ساخته می شوند. تاپر می تواند دو بعدی یا سه بعدی باشد ، برای تاپر سه بعدی شما باید از پرینت سه بعدی برای ساخت تاپر استفاده کنید و سپس با رنگ می توانید آن را تزیین کنید.

تاپر کیک برش لیزریتاپر کیک مولتی استایل

انواع متریال تاپر کیک

  • تاپر کیک با مولتی استایل

مولتی استایل متریالی انعطاف پذیر و لوکس می باشد که می توان انواع طرحهای تاپر را برای برش لیزری روی مولتی استایل ، پیاده کرد ، مولتی استایل به رنگهای سفید ، مسی ، طلایی ، نقره ای موجود می باشد.

تاپر کیک با متریال مولتی استایلتاپر کیک با مولتی استایلتولید تاپر کیک با مولتی استایل

  • تاپر کیک با پلکسی

پلکسی متریالی محکم و شکننده با ظاهری جذاب می باشد که تنوع رنگی بسیار بالایی را دارد ، قیمت تاپر پلکسی نسبت به مولتی استایل ، کمی بالاتر می باشد، اگر هزینه برایتان مهم نمی باشد و لوکس بودن و زیبایی مد نظر شماست ، پلکسی بهترین گزینه است.

تولید تاپر کیک با پلکسیتاپر کیک با متریال پلکسیبرش لیزری تاپر کیک

مراحل ساخت تاپر کیک

  • طراحی 

برای طراحی تاپر کیک شما باید به نرم افزارهای طراحی با فرمت وکتور آشنا باشید ، نرم افزار اتوکد یا کرل بهترین گزینه برای طراحی تاپر کیک است ، برای تاپر یا می توانید از الگوهای معمول موجود در سایت ها استفاده کنید یا ایده ای که دارید را طراحی کنید .اگر به نرم افزار طراحی مسلط نیستید شما می توانید طراحی تاپر را به گروه ما بسپارید.

ظراحی تاپر کیک

  • برش لیزری تاپر

بعد از اینکه طراحی تاپر را انجام دادید ، قطعات برش باید زیر دستگاه برش لیزری ، برش بخورند.برای اینکه دوده بر روی کار قرار نگیرد ، برچسب پلکسی یا مولتی استایل را از خود ورق جدا نکنید و این کار را هنگام نصب بر روی کیک انجام دهید.

برش لیزری تاپر کیک

  • منتاژ روی کیک

بعد از اینکه برش انجام گرفت ، حال تاپر به آسانی بر روی کیک به صورت ایستا قرار می گیرد.

برش لیزری تاپر کیک با پلکسی

قیمت تاپر کیک

قیمت تاپر کیک بر اساس طراحی ، هزینه مواد مصرفی ، برش لیزری تاپر کیک ، محاسبه می شود ، هر چقدر طرح با جزییات بیشتری باشد ، زمان برش لیزری افزایش می بابد و با توجه به آن ، هزینه نیز بیشتر می شود. قیمت تاپر برای سفارش تکی و عمده متفاوت می باشد ، برای استعلام قیمت می توانید از طریق لینک واتس آپ یا لینک تلگرام برای ما پیام همراه با فایل ارسال کنید تا قیمت برای شما مشخص شود.

 

 

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر