menusearch
afrazlaser.ir

ساخت استند

دوشنبه یکم اردیبهشت ۹۹
(0)
(0)
ساخت استند

استند چیست؟

استند نوعی نگهدارنده و هولدر لوازمی از قبیل لب تاپ ، موبایل ، کتاب ، انواع بطری ، انواع تابلو و ... است. طراحی استند با استفاده از نرم افزارهای وکتور مثل اتوکد و راینو انجام می گیرد. برش استند با برش لیزری انجام می گیرد و قطعات با چسب های مختلف به هم متصل می شوند. از استند می توان در تاپر کیک یا به صورت اسم در مراسم های مختلف استفاده کرد. متریال مورد استفاده در استند معمولاچوب، پلکسی و مولتی استایل می باشد.هر کدام از این متریال با توجه به انعطاف پذیری، سختی، زیبایی، و تنوع رنگ در کاربردهای مختلف مورد توجه قرار می گیرند.

انواع استند

 

 • استند لب تاپ

این نوع استند هم می تواند به عنوان فن تهویه برای لب تاپ، به خاطر کوران هوایی که تولید می کند ،عمل کند. از چوب ام دی اف یا تخته سه لا برای این نوع استند می توان استفاده کرد. با توجه به هزینه زیاد فنهای الکتریکی لب تاپ این نوع استند می تواند نیاز کاربر را تا حدی تامین کند در کنار اینکه هزینه پایینی دارد. از استند همچنین به عنوان نگهدارنده در ویترین مغازه ها می توان استفاده کرد ، به خاطر لوکس بودن پلکسی شفاف از این نوع متریال در ویترین مغازه ها استفاده می شود.

استند لب تاپاستند لب تاپ با پلکسیاستند لب تاپ

 • استند موبایل

امروزه با گسترش تکنولوژی و صنعت استفاده از موبایل همراه بسیار زیاد شده طوری که خیلی از کارها و تفریحات سرگرم کننده ای که با لب تاپ قابل انجام بود الان با موبایل صورت می گیرد.بنا براین استفاده طولانی از موبایل باعث شده تا نگهدارنده و استند به عنوان پایه ای برای موبایل باشد تا بتوان آن را در روی میز یا زمین قرار داده و استفاده کرد. یکی دیگر از استفاده های استند برای موبایل در ویترین مغازه ها برای فروش می باشد که استفاده از استند لوکس می تواند تاثیر به سزایی در فروش موبایل داشته باشد.از متریالی مثلام دی اف ، تخته سه لا و پلکسی می توان استندهای کاربردی و زیبایی را تهیه کرد.

استند موبایلاستند موبایل با پلکسیاستند موبایل

 • استند اسم و نوشته

این نوع استند برای مراسم های خاص مثل تولد یا ازدواج یا همراه با جعبه گل به کار می رود. استند ها گاهی اوقات برای معرفی اشخاص در شرکتها ، دفترها، و مطب پزشکان مورد استفاده قرار می گیرند.استند اسم طیف زیادی از متریالهای مختلف و رنگارنگ وطراحی های متنوع را در بر می گیرد. از متریالی مثلپلکسی ، مولتی استایل ، چوبدر طراحی استند اسم استفاده می شود.

استند اسم با برش لیزریاستند اسم با پلکسیاستند اسم با برش لیزری

 • استند کتاب

استند کتاب برای نگهداشتن کتاب روی میز مورد استفاده قرار می گیرد. افراد معمولا کتابهایی را شروع به خواندن می کنند و می خواهند این کتابها قابل دسترس باشند و بتوانند خیلی سریع آنها را بیابند این استند ها می توانند کتابهای موقتی را در خود نگه دارند یا گاهی اوقات برای خواندن کتاب نیاز دارند که کتاب با زاویه مناسب و ارتفاعی مناسب قرار گیرد که بتوانند به راحتی آن را ورق بزنند و مطالعه کنند.

استند کتاباستند کتاب با برش لیزریاستند برش لیزری برای کتاب

 • استند گلدان

استند گلدان می تواند به عنوان نگهدارنه و هولدر گلدان ها عمل کنند این استند ها گاهی اوقات به صورت دیواری نصب می شوند تا بتوانند بخشی از دکوراسیون داخلی را شکل دهند یا به صورت پایه برای گلدان در بالکنها مورد استفاده قرار بگیرند.

استند گلداناستند گلدان در برش لیزریاستند گلدان

 • استند کارت ویزیت

کارت ویزیت معرف کسب وکار و برند می باشد به خاطر همین موضوع  طراحی و ساخت نگهدارنده ی زیبا می تواند به نظمی در میز کامپیوتر منجر شود که این نظم باعث جذب اعتماد مشتریان می شود. کارت ویزیت از متریال متفاوتی مثلچوب و پلکسی می تواند استفاده شود.

استند کارت ویزیتاستند کارت ویزیتاستند کارت ویزیت

 • استند لوازم التحریر

برای مرتب نگه داشتن لوازمی مثل خط کش، مداد، خودکار، ماژیک، غلط گیر، چسب های شیشه ای و چسب 1 2 3 از استند لوازم التحریر استفاده می شود. این کار علاوه بر زیبایی که روی میز کار ایجاد می کند ، باعث می شود پیدا کردن وسایل مورد نیاز به راحتی صورت گیرد از متریال چوب ، پلکسی می توان جهت ساخت استند لوازم التحریر استفاده کرد.

استند لوازم التحریراستند لوازم التحریراستند لوازم التحریر

 • استند لوازم آرایشی

یکی از دغدغه های خانمها در پیدا کردن لوازم آرایش می باشد. با توجه به تعداد زیاد این لوازم و تنوع آنها ، استفاده از استندی که بتوان به صورت مرتب لوازم را در داخل آن چید توصیه می شود. این استند از تنوع بالایی در طراحی ، نوع متریال و ابعاد برخوردار می باشد. استفاده از استند پلکسی در تمامی رنگها ظاهر بسیار زیبایی به لوازم آرایش می دهد که حتی می شود در ویترین مغازه ها از آن استفاده کرد. استفاده از استند چوبی باعث نمایش ساختار سنتی گونه در خانه شود و همچنین هزینه آن در مقایسه با متریال پلکسی ، بسیار پایینتر می باشد.

استند لوازم آرایشیاستند لوازم آرایشیاستند لوازم آرایشی

برای ساخت استند چه کارهایی باید انجام داد ؟

 1. برای ساخت استند ابتدا باید ابعاد لوازم یا ابعادی که می خواهید برای آنها استند طراحی کنید را مشخص کنید.
 2. با توجه به ابعاد، استند را در نرم افزارها طراحی کنید.
 3. فایلها را برای برش لیزری آماده کنید.
 4. قطعات برش را به همکاران ما در این شرکت ارسال نمایید تا برش زده شود.
 5. قطعات برش را با چسب 1 2 3 می توانید به هم متصل نمایید.

برای هرگونه مشاوره جهت طراحی ، برش لیزری و سفارش استند می توانید از طریقلینک واتس آپ یا لینک تلگرامپیام دهید یا از طریق شماره تلفنهای موجود در سایت ، تماس حاصل نمایید.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر