menusearch
afrazlaser.ir

راههای خلاقانه برای استفاده از برش لیزری در دکوراسیون داخلی

۱۳۹۹/۲/۱۲ جمعه
(0)
(0)
راههای خلاقانه برای استفاده از برش لیزری در دکوراسیون داخلی
راههای خلاقانه برای استفاده از برش لیزری در دکوراسیون داخلی

راههای خلاقانه برای استفاده از برش لیزری در دکوراسیون داخلی

به عنوان یک تکنولوژی پیشرفته ، دقت انسان در انواع مختلف طراحی به طور چشمگیری شاخص می باشد. برش لیزری ظرافت و دقت خاصی را به طراحی داخلی می دهد.علاوه بر استفاده از برش لیزری در صنعت ، این تکنولوژی ، در دکوراسیون داخلی ، باعث زیبایی و آرامش شده است . دکوراسیون داخلی از زمان های قدیم مورد توجه بوده است اما امروزه سرعت و دقت در طراحی و ساخت آن موجب رضایت همگانی در استفاده از این نوع دکوراسیون شده است. معماران زیادی برای طراحی دکوراسیون به استفاده از برش لیزری در طرحهای خود روی آورده اند که زیبایی این نوع دکوراسیون بیشتر به ایده های خلاقانه ، دستگاه لیزر با دقت بالا و انتخاب متریال مناسب بستگی دارد. در این مقاله به کاربرد برش لیزری در طراحی انواع دکوراسیون می پردازیم.

  • طراحی های درختی

تابلوهای دیواری درختی از محبوبیت زیادی نزد طراحان برخوردار است این طرح ها به صورت پنل و تابلو به دیوار وصل می شود یا به صورت دیوار جدا کننده تزیینی در محیط خانه ، استفاده می شود. علاوه بر این استفاده از این سبک دکوراسیون باعث تلفیق محیط زیست و خانه و در نتیجه آن بر حس طبیعت دوستی افراد تاثیر زیادی می گذارد.

طراحی تابلو درختیبرش لیزری دکوراسیون داخلی

  • استند شمع

این نوع استند ها با طرح های متنوع برای عبور نور شمع در خانه استفاده می شوند .استفاده از این شمع ها باعث القای حس آرامش به محیط و دکوراسیون داخلی می شود در طراحی این شمع ها می توان از چوب ، مقوا ، یا پلکسی استفاده کرد هر کدام از این متریال با توجه به مقاومت و انعطاف پذیری ، می تواند برای طراحی های گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد.

طراحی استند شمع

  • مبلمان داخلی

هر گاه به شما بگویند چه نوع مبلی برای دکوراسیون داخلی می پسندید شما به سراغ مبلمان چرمی و سلطنتی موجود در بازار می روید ولی طراحی این گونه مبلمان ممکن است به ست شدن دکوراسیون داخلی کمکی نکند یا کم رنگ باشد. استفاده از برش لیزری می تواند ایده های شما را در طراحی انواع مبلمان برای همگام شدن با با دکوراسیون ، عملی سازد چون تنوع طراحی و انتخاب متریال پاسخگوی نیاز های شما خواهد بود .

مبلمان داخلی با برش لیزری

  • قاب عکس دیواری

گاهی اوقات عکس هایی انداخته می شود که دوست داریم همیشه آنها را در دکوراسیون داخلی خود داشته باشیم معمولا پیدا کردن قاب عکس های متناسب و اندازه با عکس بسیار مشکل است . برش لیزری این امکان را به شما می دهد تا با هر ابعاد و هر طرحی که در ذهن دارید بتوانید به قاب عکس مورد نظرتان دست یابید. این قاب عکسها می توانند به صورت شکل و نظم خاصی بر روی دیوار نصب شوند یا می توانند به عنوان قاب عکس تکی بر روی میز کار شما قرار بگیرند. انتخاب متریال برای این قاب عکس ها بسیار متنوع می باشد طوری که متریال چوب ، پلکسی ، یا مقوا می توانند در این قاب عکس ها استفاده شوند.

قاب عکس دیواریقاب عکس درختی

  • پنل های پنجره

این پنل ها با ایجاد حفره هایی از یک طرح کلی بر روی شیشه پنجره ها نصب می شوند و باعث به وجود آمدن کنتراست خوبی هنگام عبور نور می شوند. این پنلها بیشتر از متریال ضخامت کم مثل مقوا یا طلق ساخته می شوند، و برای نصب آنها باید قبل برش لیزری از چسب دوطرفه استفاده کرده باشید.

پنل پنجره با برش لیزری

  • پوشش لامپ

این نوع لامپها تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی دارند . وقتی نور از حفره های این نوع پوشش ها گذر می کند باغث بزرگنمایی در فضای خانه می شود و نور غیر مستقیم و ملایم را وارد فضای دکوراسیون ما می کند. این نوع لامپ ها می توانند از چوب ، یا فلز ساخته شوند.

پوشش لامپ با برش لیزریپوشش لامپ با برش لیزری

  • دیوار های پرده ای

این دیوارها به عنوان فریم هایی جهت نصب بر روی دیوارهای باربر یا خود به عنوان دیواری تزیینی برای جداسازی فضاها به کار می روند. طرح های خلاقانه ایی برای این نوع دیوار ها باعث خیره شدن نگاه بازدید کنندگان به فضای داخلی خواهد شد. این دیوارها می توانند از متریال چوب و فلز استفاده شوند. در طر حهای خاص ترکیب این دیوارهای پرده ای و شیشه های رنگی به زیبایی دکوراسیون داخلی کمک زیادی می کند.

دیوار پرده ای با برش لیزریدیوار پرده ای با برش لیزری

نتیجه گیری

خانه به عنوان مکانی همیشگی برای زندگی است. بوجود آوردن محیطی پر از آرامش و زیبا می تواند به روحیه و آرامش روانی افراد خانه کمک فراوانی بکند . گاهی اوقات تغییرات اندک در طراحی داخلی می تواند باعث تغییر مثبت در دکوراسیون داخلی باشد. با توجه به هزینه های زیاد دکورهای آماده و محصولات دکوری ، دستگاه برش لیزری این امکان را به شما می دهد تا با صرف هزینه اندک بتوانید دکوراسیون متناسب با خانه ایجاد کنید. همچنین تنوع متریال در دکوراسیون داخلی بسیار بالا می باشد برای آشنایی با انواع متریال قابل برش لیزری بر روی این لینک کلیک کنید.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر