menusearch
afrazlaser.ir

خوب ، بد و زشت" سیستم های فتوولتائیک خورشیدی پشت بام چیست؟

۱۳۹۹/۱/۹ شنبه
(0)
(0)
خوب ، بد و زشت" سیستم های فتوولتائیک خورشیدی پشت بام چیست؟
خوب ، بد و زشت

خوب ، بد و زشت" سیستم های فتوولتائیک خورشیدی پشت بام چیست؟

سیستمهای خورشیدی

از آنجا که نگرانی در مورد کمک سوخت های فسیلی در گرم شدن کره زمین افزایش می یابد، انرژی خورشیدی به دلیل انتشار صفر و تامین بی نهایت، به طور افزایشی، منبع انرژی جذابی است. با توجه به اینکه سازندگان می توانند سیستم های انرژی خورشیدی را در پروژه های خود بگنجانند ، گزینه های بسیاری برای به کارگیری قدرت خورشید برای تاسیسات تجاری و صنعتی در دسترس است. بام های آمریکای شمالی برای نصب سیستم های فتوولتائیک میلیاردها فوت مربع از مساحت زمین را ارائه می دهند و نیاز به ساخت املاک اضافی برای ساخت تأسیسات تولید انرژی را از بین می برد. همانطور که خرده فروشان بزرگ کشف کرده اند ، سیستم های خورشیدی پشت بام از فضای استفاده نشده استفاده می کنند. تولید انرژی تجدید پذیر در محل مزایایی مانند کاهش انتشار کربن و آلودگی هوای محلی دارد. سیستم های انرژی خورشیدی همچنین می توانند به پروژه هایی که به دنبال صدور گواهینامه در برنامه های ساختمان سازی سبز ، مانند گلوب های سبز ® و LEED هستند کمک کنند.

سلولهای خورشیدی

انرژی خورشیدی همچنین مزایای مالی بسیاری را ارائه می دهد. هزینه کلی آن در حال کاهش است و در بسیاری از مناطق به سطح منابع انرژی سنتی رسیده است. نسبت به قیمت های بی ثبات انرژی ، که موجب پس انداز آینده خواهد شد ، کمتر مستعد پذیرش است و برای انواع اعتبارات مالیاتی و تجدید پذیر انرژی و همچنین مشوق های دیگر واجد شرایط است.

برنامه ریزی دقیق از سیستم بام و نصب خورشیدی برای موفقیت هر سیستم فتوولتائیک خورشیدی پشت بام بسیار مهم است. تأسیسات باید در انواع مختلفی از تأثیرات زیست محیطی اعم از آتش سوزی و فعالیت لرزه ای تا وزش باد شدید باشد. عدم توجه می تواند منجر به آسیب فاجعه آمیز به ساختمان و مناطق دیگر شود. سطح پشت بام همچنین پس از نصب باید بتواند در برابر استفاده به عنوان سکوی ساختمانی مقاومت کند.
سلولهای خورشیدی

پروسه اجازه این سیستم ها پیچیده و چالش برانگیز است. باید اسناد زیادی در مورد رعایت کدها و استانداردها به ادارات محلی ساختمان داده شود ، همچنین نشان می دهد که ساختمان می تواند بار سازه ای اضافه شده را تحمل کند.

همکاری نزدیک با پیمانکاران و ارائه دهنده سیستم به توسعه یک بسته اطلاعاتی جامع که شامل تجزیه و تحلیل تأثیرات زیست محیطی و مقاومت ساختاری باشد ، کمک خواهد کرد. 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر